Üyelik Şartları

PolislikHakkında.com  SORU-CEVAP SİSTEMİ  ÜYELİK ŞARTLARI 

1- https://www.polislikhakkinda.com/sorucevap sitesi tamamen özel bir site olup herhangi bir resmi kurum veya kuruluşu temsil etmemektedir. Sitemizin Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Polis Akademisi (PA) ve Milli Savunma Bakanlığı ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır.

2- https://www.polislikhakkinda.com/sorucevap sitesinde yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup gayri-resmi bilgilerdir ve olası bir hak kaybından ötürü kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.

3- https://www.polislikhakkinda.com/sorucevap sitesinde üye olan veya olmayan herkes sorularını sorabilir.

4- https://www.polislikhakkinda.com/sorucevap sitesindeki sorulara verilen cevaplar tamamen gayri-resmidir ve kesinlikle herhangi bir yerde resmi bilgi olarak kullanılamaz.

5- https://www.polislikhakkinda.com/sorucevap sitesinde sorulara verilen yanıtlar kişilerin kendi düşünceleridir bu nedenle meydana gelebilecek bir hak kaybından ötürü kişiler ve sitemiz sorumlu tutulamaz.

6- https://www.polislikhakkinda.com/sorucevap sitesinde yazılan mesajlardan tamamen yazıyı yazan kişi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

7- https://www.polislikhakkinda.com/sorucevap sitesinde 5651 sayılı kanun hükümleri geçerlidir.

8- https://www.polislikhakkinda.com/sorucevap sitesinde soru soran ve sorulara cevap veren tüm kullanıcılar yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

https://PolislikHakkinda.com Yönetimi